Головна » 2014 » Березень » 5 » Книги, названі жіночими іменами
03:45
Книги, названі жіночими іменами
Дорогі жінки! Напередодні 8 Березня всі найкращі слова – тільки для вас. Ми вітаємо вас з цим чудовим святом! Нехай у вашому житті буде вічна весна, яскраво світить сонце і співають птахи, нехай дні будуть світлими і безхмарними! Посмішок вам, гарного настрою, радості  та щастя!
 
Пропонуємо згадати книги, у назві яких є жіночі імена. Як виявилося, їх дуже багато.  У сьогоднішній
добірці домінує класика.
 
 
 
Л.М. Толстой «Анна Кареніна».
 
 Один з кращих романів ХІХ ст. про жінку. За словами Ф.М. Достоєвського, книга вразила сучасників «розробкою душі людської, страшною глибиною і силою». Вже до початку ХХ ст. роман був перекладений на багато мов світу, й сьогодні входить до золотого фонду світової літератури.
 
 
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Джейн Остін «Эмма».
 
Перший в історії літературний роман про інтелектуалку, яка на голову вище оточуючих її людей. Єдина її відрада і розвага – це всілякими  способами знайомити людей і дивитися, як інші знаходять своє щастя.

 
 
 
 
 
Жорж Санд «Консуело».
 
Один з кращих творів відомої французької письменниці. Історія про маленьку сміливу жінку з чудовим голосом, яка прагнула зменшити зло і принести людям розраду. Роман багатий таємницями, що захоплюють читача. Ця книга про силу мистецтва і таланту, а також про нелегкий вибір між успіхом, славою і особистим щастям.
 
    
 
 
 
 
 
 
 
Шарлотта Бронте «Шерлі».
 
Гостросюжетний роман, що поєднує в собі як готичні, так й детективні мотиви. Психологічна історія непростих стосунків чоловіка і двох жінок – відносин, що виходять далеко за рамки традиційного «любовного трикутника».
 
    
 
 
 
 
 
 
Теодор Драйзер «Дженні Герхардт».
 
Одна з прекрасних історій про кохання. Критики називали цей твір «кращим американським романом, що його коли-небудь читали». Роман про жінку, яка любила все життя чоловіка, але він  їй ніколи по-справжньому не належав – у героя були завжди причини не давати повноцінного розвитку цим відносинам. Шкода, що свою помилку він зрозумів занадто пізно.
 
   
 
 
 
 
 
Оноре де Бальзак «Євгенія Гранде».
 
Головна героїня – «жінка не від світу цього». Її тонка душа, особистість та характер піддаються суворим випробуванням. Тиранія скупого батька, невірність коханого та інші драматичні події сплітаються в її долі.
 
 
 
  

 

 

 

 


Павло Загребельний «Роксолана».

 

Відомий український письменник розповідає про дивовижну долю української дівчини, викраденої та проданої в рабство на стамбульському невільничому ринку. Володіючи блискучим розумом, незвичайною силою волі і привабливою зовнішністю, вона з безправної рабині становиться дружиною наймогутнішого султана Османської імперії. Оволодівши вершинами східної та європейської культури, ця знаменита жінка на ім'я Роксолана увійшла в історію і відіграла значну роль у політичному житті свого часу.

Переглядів: 517 | Додав: Bibliotekar | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]