Головна » 2017 » Лютий » 14 » «В подарунок – валентинка»: літературна лотерея
14:23
«В подарунок – валентинка»: літературна лотерея

Там, де любов - там завжди злет почуттів, благородства, там добро, бажання стати краще.

Про це чудово сказав Федір Сологуб: «Всі ми любимо так само, як розуміємо світ.  Історія любові кожної людини - точний зліпок з його ставлення до світу взагалі. Образ коханої, який в захоплених мріях коханого, і образ коханого у мріях закоханої - ось найбільш ясні і непорушні символи їх світовідчуття. Недарма зображення любові і любовних тривог займає таке велике місце у творах всіх часів.

Закоханість - то стан людини, коли душа його найбільш відкрита до верховних начал добра, істини, краси. Той, хто любить, не тільки вимагає, а й віддає, не тільки прагне насолод, але і готовий до найвищого подвигу самозречення. Запалений любов'ю, він осмілюється й на те, що перевищує його сили».

 Про кохання, зітхання і найпотаємніші мрії – говорили під час літературного лото « В подарунок – валентинка», яке провели співробітники відділу абонемента Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва напередодні Дня святого Валентина  у групі № 507.  Разом згадали чудові літературні твори про кохання, одним з пам'ятників якого є прекрасна і сумна історія Ромео і Джульєтти - юних коханих, які силою свого почуття подолали, здавалося б, нездоланну ненависть, ворожнечу і навіть саму смерть. Поділилися своїми думками про це світле почуття та познайомилися з книгами сучасних українських письменників, які у своїх творах розповідають неймовірні історії кохання.
Кохання існує стільки, скільки існують і люди, і займає головне місце у нашому житті. Доказом того є книги, в яких, як відомо, зашифрована вся набута людьми мудрість.  (За матеріалами обласної бібліотеки для юнацтва посилання)

Переглядів: 60 | Додав: Bibliotekar | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]