Головна » 2016 » Березень » 21 » Книги, від яких хочеться жити
21:41
Книги, від яких хочеться жити

Іноді так буває, що день не задався, все валиться з рук і нічого не хочеться. Саме в цей момент  ми радимо Вам взяти в руки гарну книгу. А визначитися з вибором Вам допоможе наша чергова добірка  книг, після прочитання якої з’явиться надія, підніметься настрій і захочеться жити.

 
    Аркадій і Борис Стругацькі «Понеділок починається в суботу». Блискуча книга російських фантастів  стала бестселером  і настільним довідником майже всіх учених Росії. Дивовижні гумористичні  історії молодшого наукового співробітника Олександра Привалова виховали не одне покоління вчених і зарядили світлою магією 60-х років думки і сподівання багатьох молодих діячів науки.
 
  Джон Ірвінг «Правила виноробів». Роман класика американської літератури – це сучасна сага про сім’ю, яка живе в нашому абсурдному і безглуздому світі. Її члени намагаються, кожен по-своєму, знайти гармонію і встановити рівновагу між вічним і  тим, що проходить.
 
   Дженні Даунхем «Поки я жива». 16-річна героїня тільки починає жити, і їй дуже багато хочеться встигнути. Тому вона пише список всіх своїх бажань і береться за справу. Ця книга – чесний, сміливий і неймовірно життєстверджуючий роман. Він у повному сенсі слова зупиняє час, нагадуючи про те, що потрібно цінувати головне,  бути сміливішими в бажаннях і насолоджуватися пригодами, що нам дарує кожен день.
 
 Джоанн Харріс «Ожинове вино». Пройнятий тонким ліризмом і щемливою  ​​ностальгією за дитинством, роман англійської письменниці розповідає про те, наскільки важливо буває іноді круто змінити звичний хід життя, поглянути по-новому на себе і на своє місце у світі.
 
  Ерленд Лу «Наївно. Супер». Книга поєднує риси мемуарного жанру, комедії, філософської притчі та роману виховання. Молодий герой, який сумнівається в собі і в навколишньому світі, переживає драму духовного життя. Роман захоплює дотепністю, іронічною стриманістю оповідальної манери.
 
   Фенні Флегг «Смажені зелені помідори в кафе «Полустанок». Ця книга, що відразу ж після видання стала культовою, сьогодні є класикою американської та світової літератури. Вона розповідає історію одного маленького містечка Америки, в якому, як і скрізь у світі, переплелися любов і біль, страхи і надії, дружба і ненависть.
 
 Рей Бредбері «Ліки від меланхолії». «Коли все втрачено, залишається надія», – стверджує герой одного з оповідань. Ці слова могли б стати епіграфом до всього цього збірника, на сторінках якого завжди знайдеться місце для сумних посмішок і добрих чудес.
Переглядів: 102 | Додав: Bibliotekar | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]